Altay Bayındır, Fenerbahçe ile sözleşme yeniledi

Fenerbahçe ile sözleşmesi sezon sonunda sona erecek olan Altay Bayındır, uzun süren görüşmelerin ardından sarı lacivertli kulüple yeniden anlaşma sağladı. Fenerbahçe Kulübü, 24 yaşındaki Altay Bayındır ile 4 yıllık sözleşme imzalandığını duyurdu.

2019 yılında Ankaragücü’nden transfer edilen ve kaptanlığa kadar yükselen Altay Bayındır hakkında resmi açıklama yapan Fenerbahçe Kulübü, “Kulübümüze transfer olduğu günden bugüne kadar duruşu ile örnek olan Altay Bayındır’a, Fenerbahçemizin çatısı altında ve hedeflerimiz yolunda nice başarılar diliyoruz.” ifadelerine yer verdi.

İşte Fenerbahçe’nin Altay Bayındır açıklaması:

“2019 yılından beri formamızı giyen, Fenerbahçemize bağlılığı ve aidiyeti ile Futbol A Takımımızda kaptanlığa kadar yükselen Altay Bayındır ile sözleşmemiz 4 yıl uzatılmıştır. A Milli Takım forması da giyen Kaptanımız Altay Bayındır, 2026-27 sezon sonuna dek Futbol A Takımımızın formasını terletecektir.

Altay Bayındırımızın, Fenerbahçemizin 1 Numaralı formasıyla kulübümüz efsane isimlerinden olacağına, başarıları ile yüzümüzü güldüreceğine inanıyoruz. Kulübümüze transfer olduğu günden bugüne kadar duruşu ile örnek olan Altay Bayındır’a, Fenerbahçemizin çatısı altında ve hedeflerimiz yolunda nice başarılar diliyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir