Bir Şey Eksik Ama Ne? Ünlü Model Hailey Bieber, Paris Sokaklarında “Pantolonsuz” Gezdi

Son günlerde moda dünyasında yepyeni bir akım ünlüler tarafından uygulanıyor. Pantolon giymek yasak uygulamasını festivallerde ve moda haftalarında deneyen pek çok ünlü isim var. Peki bu akımı en son Hailey Bieber’de gördük. Peki ondan başka kimler denemiş hep birlikte bakalım.

Moda dünyasında her geçen gün yeni bir akımın ortaya çıktığını görüyoruz. Tabii bu akımları ilk uygulayanlar da sosyal medya paylaşımlarından takip ettiğimiz ünlü isimler oluyor.

Sokağa çıkan ünlü isimler en sıra dışı kıyafetleriyle magazincilere yakalanıyor. Özellikle son günlerde Kanye West’in modacı eşi Bianca Censori’nin ilginç tarzı gündemden hiç düşmüyor.

Sosyal medyada yayılan bu moda akımlarından biri de “pantolon giymeden” dolaşmak… Artık podyumdan festivallere pek çok ünlü kameralara pantolonsuz yakalanıyor.

Geçtiğimiz gece Paris’te ünlü model Hailey Bieber de sıra dışı kıyafet kombiniyle magazincileri ve hayranlarını şaşırttı.

Pantolon giymek yasak modasına uyan Bieber, bej bir balıkçı yaka üst ve siyah külottan oluşan bir kombin tercih etti. Frikik vermemek içinse üzerine uzun bir trençkot aldı.

Hailey Bieber pantolon yasak modasını ilk deneyen ünlü değil. Yeni trendlerin kokusunu hemen alan Kendall Jenner, pantolonsuz akımını günlük hayatında sıkça kullanıyor.

The Crown dizisinde Prenses Diana’yı canlandıran 27 yaşındaki oyuncu Emma Corrin de Venedik Festivali’nde iç çamaşırı, üzerine giydiği hırka ve ince çoraplarıyla boy göstermişti.

Hatta seçtiği kombin beğenilmemiş ve böyle önemli bir festivale bu tarz bir kıyafetle geldiği için ağır eleştiri almıştı.

Moda dünyasında pantolon çıkarmalar devam edecek gibi görünüyor. Peki siz “pantolon yasak” akımı hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlara buyrun!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x